Наш баннер
Партнёр #1
Патчи CS 1.6
Прочитати всім
1. Гравці зобов'язані з'явитися на cw-сервер в призначений час, запізнення гравців прирівнюється до поразки. (Навіть якщо не з'явився один гравець.)
2. Гравці команд, як тільки вони заходять на cw-сервер, не мають права користуватися загальним чатом,(say) але можуть користуватися чатом командним (say_team). Право використовувати загальний чат, мають лише капітани команд і суддя.
Порушникам цього правила виноситься попередження, після 3-х запобігань гравець видаляється з матчу.
3. Після того, як всі гравці обох команд зайшли на сервер, суддя обявляє 5-ти хвилинну розминку.
3.1 Вибір сторони, за яку почнуть грати команди, здійснюється ножовим раундом. Суддя обявляє про початок ножового раунду словами:"knife round позначення крапки на карті, де команди повинні зустрінеться"(Наприклад на dust2 - knife round - довжина.) Правила ножового раунду: заборонено використовувати пістолети, гранати будь-якого типа.
Дозволена покупка бронежілета. Якщо закінчився час, перемога присуджується команді, яка вела атакуючі дії.
4. Після 5-ти хвилин, суддя запитує у капітанів команд про готовність.
Капітани у свою чергу повинні скоординувати всіх гравців в своїй команді, і оголосити про готовність своєї команди, словами: *Назвами команди* ready.
5. Після підтвердження, суддя робить 3 рестарти, після 3-го рестарту, матч починається і суддя оголошує про це словами:" LIVE! LIVE! LIVE!"
6. Після закінчення заданої кількості раундів (15), суддя оголошує про зміну сторін словами: "Change teams!", гравці переходять за протилежну команду
7. Далі матч йде до того моменту, поки одна з команд, перша набере 16 виграних раундів по сумі сторін. (Наприклад Команда "А" виграла, граючи за Tеррорістов в Команди "B" 10:5 (15 раундів за першу сторону), щоб Команде "А" перемогти в матчі, їй досить за CT виграти всього 6 раундів.(Разом 10(T) 6(CT)=16))
7.1 Якщо після закінчення матчу обидві команди набрали по 15 виграних раундів, то або признається нічя (якщо це дружній/тренінговий cw), або призначається Овертайм.
7.2 Правила Овертайма: команди грають за ті ж сторони, що і на початку матчу. (Наприклад team А грала за ct першу сторону, відповідно і ОТ вона почне за ct.) Робляться 3 рестарти і ОТ починається.
Овертайм - це укорочений матч, в якому замість 15 (за сторону) раундів грається всього 3, і відповідно, виграти треба 4 по сумі сторін. Якщо в ОТ знову фіксується нічя, то призначається ще один ОТ і так далі до виявлення переможця.
8. Після закінчення матчу гравці повинні покинути сервер в перебігу 5-ті хвилин.